Real Madrid – Barcelona (LIVE!!!)

Postat la 23:41 | Scris de Daniela

Meciul transmis LIVE, voi doar trebuie să vă downloadaţi SopCast (se instalează doar cu un click şi folosiţi Intenet Explorer). Dupa ce la-ţi instalat, da-ţi un refresh şi puteţi apăsa cu încredere pe Run On… (v-a fi afişat în bara de sus). Nu merge? Dai refresh din nou, Diagnose connetion problem şi Yes/Ok depinde ce apare. Vizionare plăcută!

Comentarii în timpul meciului
* 1 – 0 pentru Barcelona în minutul 8 al reprizei secunte find golul cu nr 49 al lui Messi înscris din penalty (52′ Albiol îl faultează pe Villa în careu)
* 58′ Puyol e scos cu targă de pe teren! Intră Keita!
* 57′ Mourinho îl trimite pe Ozil pe teren. Iese Benzema!
* 62′ Bara Xavi!!!
* 65′ Pepe rateaza din 2 m!
* 66′ Guardiola il scoate pe Pedro, intra Afellay! Mourinho face 2 schimbari: iese Xabi, intra Adebayor; iese Di Maria, intra Arbeloa!
* 76′ Lovitura libera pentru Real! Respinge Alves, Iniesta pleaca pe contraatac!
* 77′ Arbeloa vede “galben”!
* 78′ Lovitura libera pentru Real, executa Ronaldo. Peste poarta!
* 79′ Alves e avertizat cu “galben”!
* 80′ Iese Adriano, intra Maxwel!
* 81′ Penalty pentru Real obtinut de Marcelo, dupa faultul lui Alves! Valdes vede galben pentru proteste! Executa Ronaldo si marcheaza! Este primul gol al portughezului inscris in poarta Barcelonei!
* 90′ Ocazie imensa Khedira! Apara Valdes!
* 90′ De la margine se arata 4 minute de prelungire
* 94′ Villa rateaza si el! Final nebun de meci pe Bernabeu
* 94 Se fluiera finalul! Echipa lui Mourinho, aplaudata la scena deschisa!

Ori comentăm meciul ori nu-l mai comentăm! Bravo ambelor echipe, mai ales pentru Barcelona!!!